Header Background Image

Prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

Dane dziecka
Dane rodzica
Czy dziecko posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Niniejszym informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Przedszkole “Tinea Sp. z.o.o.”, z siedzibą przy ul. Obrońców Westerplatte 39, 58-309 Wałbrzych. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia procesu rekrutacji oraz obsługi Państwa dziecka w ramach naszego przedszkola.

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest niezbędność do wykonania umowy oraz obowiązki prawne ciążące na Administratorze danych osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne do realizacji celu, o którym mowa powyżej. W przypadku niepodania danych osobowych nie będzie możliwe zrealizowanie procesu rekrutacji oraz obsługi Państwa dziecka w przedszkolu.

Państwa dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom przetwarzającym dane na zlecenie Przedszkola “Tinea Sp. z.o.o.”, w tym dostawcom usług informatycznych, księgowym oraz organom władzy publicznej na ich żądanie, w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania.

Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Kontakt w sprawie ochrony danych osobowych: 510 442 495

Data: 19.02.2024