Header Background Image
Przedszkole w Wałbrzychu

Nasze przedszkole publiczne, ALEKS I PRZYJACIELE, z pasją i zaangażowaniem przyjmuje dzieci w Wałbrzychu, przy ulicy Obrońców Westerplatte 39. Oferujemy wyjątkowe warunki rozwoju dla każdego dziecka, szczególnie tych, którzy potrzebują dodatkowego wsparcia z uwagi na spektrum autyzmu.

Dlaczego my? Oto nasze największe atuty:

W naszym przedszkolu zapraszamy Was do odkrywania niezwykłych miejsc, które stworzyliśmy specjalnie dla Waszych pociech. Tutaj każde dziecko znajdzie coś dla siebie, aby rozwijać się i czerpać radość z nauki.

W naszym przedszkolu znajdziesz wiele atrakcji, w tym różnorodne sale, które dbają o zapewnienie dzieciom odpowiedniej opieki, frajdy i wsparcia w rozwoju. To właśnie te sale są dowodem na to, jak wyjątkowym miejscem jest nasze przedszkole.”

“Małpi Gaj” to niezwykły zakątek, przypominający mały park trampolin. Jest to miejsce, gdzie dzieci mogą się uwolnić od codziennych ograniczeń i swobodnie wyrażać swoją energię, skacząc i bawiąc się na specjalnie zaprojektowanych urządzeniach.

“Sala z Magicznym Dywanem” to nie tylko kolejne pomieszczenie. To przestrzeń, gdzie terapia nabiera nowego znaczenia. Dzięki magicznemu dywanowi dzieci mają możliwość eksplorować świat w sposób niezwykły, otwierając się na nowe doznania i rozwijając swoje umiejętności w przyjaznym i stymulującym środowisku.

“Sala Doświadczeń Świata” to miejsce, gdzie dzieci mają okazję eksplorować, odkrywać i uczyć się poprzez praktyczne doświadczenia, rozwijając swoją ciekawość i zdolności poznawcze.

Aby naprawdę przekonać się, jak wyjątkowe są nasze sale, zapraszamy Cię do odwiedzenia nas osobiście. Tylko wtedy będziesz mógł zobaczyć, jak te przestrzenie mogą zmienić doświadczenie Twojego dziecka. Przyjdź i przekonaj się sam!

Nasz zespół to grupa doświadczonych specjalistów, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim pasję i zaangażowanie w pracę z dziećmi, zwłaszcza z osobami na spektrum autyzmu. Z nami, Wasze dzieci będą miały wsparcie i możliwość rozwoju w przyjaznym i stymulującym środowisku.

Jeśli szukasz najlepszego przedszkola w Wałbrzychu, które zapewni Twojemu dziecku odpowiednie wsparcie i rozwój, to jesteśmy tutaj, gotowi na przyjęcie nowych uczestników do naszego Przedszkola Aleks i Przyjaciele. Skontaktuj się z nami już dziś, nie czekaj bo może przepaść ta jedyna szansa!

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ!